Architektura 21szego wieku : 837 Washington Street Approved / Morris Adjmi Architects

Po cierpliwym opracowaniu projektu 837 Washington Street, najnowszego dodatku Meatpacking District, nowojorski Morris Adjmi Architects z przyjemnością ogłasza niedawną aprobatę tego projektu od Komisji Ochrony Zabytków.
Nowy budynek biurowo-handlowy, który powstanie z magazynu z lat trzydziestych, będzie czwartym budynkiem Adjmi w dzielnicy Meatpacking District.
Projekt walczył o uzyskanie aprobaty, głównie ze względu na jego wysokość, ponieważ budynek pierwotnie miał wynosić 100 stóp; Jednak najnowszy projekt pokazuje, że budynek mierzy tuż poniżej 80 stóp, pozwalając mu na bardziej mieszane z otoczeniem.
Więcej o projekcie po przerwie.
Projekt ten stanowi czwartą część czwartego wkładu Meatpacking District w Adjmi, a jego wrażliwość na magazyn z lat trzydziestych, na którym się znajduje, świadczy o zobowiązaniu firmy do połączenia istniejącej tkanki kontekstowej ze współczesnymi potrzebami funkcjonalnymi.
Budynek znajduje się naprzeciwko Polshek Partnership Architects.
Hotel standardowy i stworzy ciekawy dialog z minimalistycznym hotelowym systemem szkła i szkła.
Zainspirowany historią przemysłową regionu, 837 Washington Street będzie wyposażony w czteropiętrowy szklany i stalowy dodatek, który delikatnie odchodzi od ulicznej ściany.
ruch, który kontekstowo odnosi formę do budynku IAC Gehry ego i.
odzwierciedla sposób, w jaki ulice spotykają się w sąsiedztwie.
Partner Jess Walker wyjaśnił: Dynamiczny, kręty kształt dodatku jest generowany przez unikalne położenie siatek, oznaczające położenie, w którym kątowa siatka uliczna Dystryktu Mięsnego blokuje się z bardziej regularną siatką miejską na górnym Manhattanie.
Jeśli chodzi o magazyn, istniejące 2 kondygnacje zostaną przywrócone, łącząc ulicę z innymi historycznymi magazynami znalezionymi w całym rejonie Meatpacking District.
– Jesteśmy zadowoleni z zatwierdzenia przez konserwatywną organizację konserwatorską naszego projektu na 837 Washington Street, który, jak sądzimy, pasuje do struktury dzielnicy, a jednocześnie pomaga ukształtować nową tożsamość architektoniczną dzielnicy Meatpacking District.
wytłumaczył Adjmi.
[patrz też: castorama głogów, vivenge, castorama oswiecim ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama głogów castorama oswiecim vivenge