Budownictwo i architektura : 2011 Zapytania ofertowe DesCours

Dzięki uprzejmości AIA New Orleans Teraz w 5-tym roku, DesCours będzie organizować doroczne wydarzenie w Nowym Orleanie od 2 grudnia do 11 grudnia 2011 roku.
DesCours to dziesięciodniowa, współczesna impreza architektoniczno-artystyczna, która patrzy w przyszłość w prezentacja eksperymentalnych, nowatorskich mediów i instalacji interaktywnych przy jednoczesnym uwzględnieniu bogatego dziedzictwa kulturowego Nowego Orleanu.
Podczas DesCours, uznani na całym świecie architekci, projektanci i artyści przekształcają unikalne, ukryte przestrzenie w dzielnicy francuskiej i centralnej dzielnicy biznesowej w miejsca docelowe dla turystów i mieszkańców.
Istnieje 11-13 artystów i architektów (indywidualne i zespołowe), którzy zostaną wybrani w ramach tego procesu składania wniosków, który odbędzie się 19 sierpnia o godzinie 17.00, oraz zaproszenie do udziału w tworzeniu instalacji na dziedzińcach French Quarter, lobby budynków w centrum , dachy, chodniki i inne.
ukryte.
Przestrzenie noworoskie.
Ogólnie rzecz biorąc, szukamy instalacji, które reagują i odpowiadają zarówno na historyczny charakter witryn, jak i na publiczną publiczność, która je ogląda.
Więcej opisów wydarzeń po przerwie.
Istnieją dwa podstawowe warunki dla instalacji, takie jak pomieszczenia lub na zewnątrz.
Lokalizacje na zewnątrz składają się z otwartych dziedzińców lub dachów budynków.
Wewnętrzne lokalizacje obejmują hale budowlane, niezamieszkane piętra budynków i zadaszone chodniki.
Wszystkie lokalizacje są.
Ukryte.
z publicznego punktu widzenia, ponieważ są prywatne, normalnie zamknięte i / lub niedostępne dla społeczeństwa.
Wszystkie lokalizacje będą oglądane w nocy, dlatego propozycje powinny odpowiadać na ten warunek.
W przypadku lokalizacji na zewnątrz poszukujemy instalacji, które są zdolne do pracy po wystawieniu na działanie czynników atmosferycznych (deszcz, wilgoć itp.), A także reagują na / w ciemności (oświetlone lub inne).
Dokładne lokalizacje projektów zostaną określone po otrzymaniu wszystkich propozycji w celu zapewnienia najbardziej odpowiedniego dopasowania witryny do projektu.
Wybór projektów zostanie przeprowadzony w dwuczęściowym procesie, aby zidentyfikować najlepsze pary potencjalnych projektów do witryn.
Po pierwsze, propozycje są sprawdzane przez komisję DesCours i poprzednich uczestników programu DesCours, aby dokonać pierwszej rundy selekcji.
Po drugie, ostateczni uczestnicy są zdeterminowani przez założyciela i kuratora, Melissę Urcan.
Określenie opiera się w dużej mierze na kryteriach wyboru opisanych w niniejszym wniosku na stronie 3, ale także na ogólnej jakości i koncepcji propozycji i pasuje do wydarzenia DesCours.
Prosimy wszystkich potencjalnych uczestników o przesłanie propozycji, która pomoże w wyborze strony oraz dostarczenie informacji i obrazów do celów PR.
Zapoznaj się z.
Kryteriami, które należy rozważyć.
Sekcja tego zapytania ofertowego dokładnie przed złożeniem wniosku.
Aby uzyskać więcej informacji na temat wydarzenia i prośby o propozycje, odwiedź ich stronę tutaj.
[przypisy: limba blachownia, sakkara piotrków, castorama poznań murawa ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama poznań murawa limba blachownia sakkara piotrków