Budownictwo i architektura : Ta kampania Kickstarter to drukowanie 3D Tokio w 100 kawałkach

Czy kiedykolwiek chciałeś spojrzeć na całe miasto z wygodnego własnego biurka.
Czy masz sentymentalny związek z miastem Tokio.
Jeśli odpowiedziałeś tak na te pytania, iJet Inc, firma zajmująca się rozwiązaniami druku 3D, wraz z DMM.com Ltd, uruchomiła Kickstarter, który może być dla Ciebie.
One Hundred Tokyo to projekt mający na celu odtworzenie miejskiego krajobrazu Tokio w postaci stu dziesięciu na dziesięć centymetrów wydrukowanych w 3D modeli.
Wszystkie dane i sprzęt potrzebne do zebrania informacji wizualnych miasta zostały dostarczone przez ZENRIN Co Ltd, który podróżował po okolicy w specjalistycznych pojazdach.
Modele 3D stworzone w tym procesie są następnie drukowane na drukarkach 3DSystems, przy użyciu proszku gipsowego, który jest pokryty specjalną żywicą w celu utwardzenia, a następnie powleczony ponownie farbą żywiczną, aby uzyskać pełnokolorową linię horyzontu.
+ 4 Dzięki uprzejmości iJet Inc.
Malutkie modele, w skali szacunkowej 1: 12500, mogą być złożone razem jako setka setek, pokazując wszystkie kwartały stolicy Japonii, lub kupione osobno, jeśli masz miękkie miejsce dla konkretnej dzielnicy.
Obstawienie Kickstartera za każdą kwotę powyżej 85 $ zagwarantuje ci miniaturowy model do postawienia na biurku – lub do trzymania się lodówki, ponieważ tył modeli jest magnetyczny.
Dzięki uprzejmości iJet Inc.
iJet Inc., z siedzibą w Minato-ku w Tokio, dąży do tego, aby drukowanie 3D stało się bardziej dostępne dla ogółu społeczeństwa, wykorzystując ich doświadczenie w drukowaniu 3D, skanowaniu i przetwarzaniu danych.
Sto tysięcy to materializacja ich wiedzy, projektując lokalne środowisko architektoniczne na skalę globalną.
w miniaturze.
Dzięki uprzejmości iJet Inc.
Dzięki uprzejmości iJet Inc.
[podobne: castorama poznań murawa, srebropol, castorama oswiecim ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama oswiecim castorama poznań murawa srebropol