Nowoczesna architektura : Brazylia NOVA BOSSA: Konferencja BoomSPDesign 2011

Impreza odbędzie się w Sao Paulo od 29 sierpnia do 2 września 2011 r.
W Centro Universitario Belas Artes de Sao Paulo.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Poprzednia wersja wydarzenia, organizowana przez kuratora i promotora kulturalnego Roberto Cocenza, gościła takie gwiazdy międzynarodowego wzornictwa jak: Karim Rashid, Carlos Miele, Arne Quinze, Greg Foley, Emin Kadi, Ruy Othake, Sergio Rodriguez, Bruno Jahara i Roberto Loeb jako prezenterzy i uczestnicy.
Tegoroczna edycja, czwarta, zapowiada się równie ekscytująco, jak Studio Dror, Matali Crasset, Paul Clemence, Cat, Harry Allen, Chad Oppenheim, Mount, Jade Dressler oraz FriendsWithYou i Green Provocateur, dodając do tego wspólną sztukę spotyka się z mieszaniną elementów miejskich / ulicznych.
Wśród Brazylijczyków weźmie udział Brunete Fraccaroli, FGMF, Glauco Diogenes, Guilherme Torres, Sergio Matos i Zoe Melo.
Oryginalna ekspozycja jest zwykle częścią konferencji, poprzednia dotyczy pracy Karima Rashida, a druga – najnowszego magazynu Visionaire.
Jako dowód na to, jak obecnie dyscypliny i praktyki wchodzą w interakcję w dobrze zorganizowany sposób w Sao Paulo, wydarzenie to jest możliwe dzięki niektórym głównym lokalnym projektantom i graczom kultury, takim jak Centro Univeristario Belas Artes, Artesol, AsBea, autor: Kamy, Nucleo Interior, D & D Shopping, ViaLight i Cosumann, połączenie sprzedawców, nauczycieli, producentów i stowarzyszeń handlowych.
W tym ciągle zmieniającym się, zawsze łączącym, zawsze mieszającym świecie i czasach jego twórcze forum stanowi platformę do dyskusji i zapoznania się z tym, w jaki sposób nowy projekt wyłaniający się z Brazylii wpływa na najnowsze międzynarodowe trendy w dziedzinie wzornictwa, sztukę i ekspresję.
Aby uzyskać więcej informacji, pełną listę wykładów i harmonogram, odwiedź tutaj.
[przypisy: stamadrew, castorama głogów, sarkazm wikipedia ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama głogów sarkazm wikipedia stamadrew