Architektura 21szego wieku : Siedziba Lamar Advertising / Eskew + Dumez + Ripple

Eskew + Dumez + Kwatera Główna Reklamy Ripple Lamar, zaprojektowana przez Eskew + Dumez + Ripple, jest reakcją na standardowe środowisko biurowe; to wspólne centrum administracyjne, propozycja, która ma wzmocnić kulturę otwartości.
Modernizacja budynku biurowego z 1970 r.
Przekształciła podzielony na segmenty plan biurowy na wspólną przestrzeń łączącą kolegia i przyczyniającą się do komunikowania się.
Więcej o centrali reklamowej Lamar po przerwie.
Aby osiągnąć tę współpracę w przestarzałym budynku biurowym z bardzo dużymi płytami podłogowymi i wąskimi oknami ograniczającymi widok na zewnątrz, Eskew + Dumez + Ripple usunął wewnętrzne płytki podłogowe, aby połączyć różne poziomy; podstawową wśród tych interwencji jest aranżacja siedzisk typu stadion przylegająca do kawiarni firmy.
Wyobrażamy sobie, że w tej lokalizacji pracownicy mogą wygodnie gromadzić się w celu ogłaszania ogłoszeń i prezentacji lub po prostu odpoczywać na placu czasowym Lamar.
.
Eskew + Dumez + Ripple Zmiany na zewnątrz były minimalne w tym projekcie, z wyjątkiem odkrytego boiska, które przenika drugie piętro budynku.
Przedstawiamy przechwycony krajobraz w środowisku biurowym, w tym pokoju ogrodowym.
nadaje miejscu pracy świetną jasność i jeszcze inny obszar spotkań.
Ten schemat budynku ma na celu ułatwienie kreatywnego, nieformalnego środowiska pracy, czerpiąc z codziennych interakcji między osobami na korytarzach lub przy dzbanku do kawy, a mniejszym na spotkaniach.
w tradycyjnym sensie.
Ta wyjątkowa, kreatywna społeczność w Lamar Advertising ma na celu zbór oprócz formalności.
.
Eskew + Dumez + Ripple Architekt: Eskew + Dumez + Ripple Lokalizacja: Baton Rouge, Louisiana, USA Obszar projektu: 115 000 metrów kwadratowych Rok budowy: 2011 Inżynier mechaniczny / elektryczny / hydrauliczny: Henderson Engineers Inc.
Architekci krajobrazu: Spackman Mossop + Michaels Structural / Inżynierowie budowlani: Fox-Nesbit Engineering, LLC Inżynierowie budowlani (tylko parking): ABMB Contractors: Buquet & LeBlanc, Inc.
Klient: Lamar Oprogramowanie reklamowe wdrożone: AutoCAD, Rhino Renderings: Eskew + Dumez + Ripple
[hasła pokrewne: kowala agrotechnika, cosinus skierniewice, mrówka radomsko godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: cosinus skierniewice kowala agrotechnika mrówka radomsko godziny otwarcia