Architektura i nowoczesne budownictwo – 2011 Konkurs storczyków i cebuli

Dzięki uprzejmości San Diego Architectural Foundation Fundacja San Diego Architectural Foundation (SDAF) chce wiedzieć, co według ciebie sprawia, że architektura i projekt San Diego kwitną.
lub smród, i ponownie wzywa nominacje publiczne do 31 sierpnia na projekty, które zostaną wzięte pod uwagę podczas tegorocznych nagród Orchids & Onions.
Wszyscy San Diegans są zachęcani do poświęcenia kilku chwil na wypowiedzenie się na temat tego, co uważają za dobre, złe i brzydkie w kategoriach, w tym w architekturze, konserwacji historycznej, architekturze wnętrz, architekturze krajobrazu, zrównoważonym designie i innych elementach; który obejmuje prawie wszystko pomiędzy.
Przesyłając kilka zdjęć na stronie internetowej Orchid and Onions SDAF, wraz z racjonalizacją, możesz być częścią kultywowania bardziej przemyślanego San Diego.
Więcej opisów zawodów po przerwie.
Orchids & Onions to program fundraisingowy San Diego Architectural Foundation; niezależna organizacja non-profit 501c3 zajmująca się edukacją i promowaniem wybitnej architektury, planowania i projektowania urbanistycznego w całym regionie San Diego.
Celem Orchids & Onions jest podniesienie świadomości i zachęcanie do praktycznego dyskursu na temat naszych okolic, a przez to do pozytywnych zmian i bardziej przemyślanych decyzji projektowych w całym regionie.
Orchids & Cebula zapewnia wszystkim San Dieganom możliwość nominowania tego, co według nich zasługuje na pochwałę lub krytykę, komentowanie wszystkich nominacji, a nawet wręczenie nagrody poprzez głosowanie na People s Choice Orchid and Onion.
Jury konkursu Orchids & Onions z 2011 roku obejrzy i uszereguje nominacje online za pomocą systemu ocen.
Stamtąd najwyżej oceniane projekty są na krótkiej liście i zwiedzane osobiście.
Jury O & O w 2011 roku składa się z kolejnej imponującej listy San Diegans zanurzonych w społecznościach sztuki i designu.
Są to: Architekt / Deweloper Craig Abenilla, Dyrektor FundacjiForForm Architektura i Rozwój; Architekt Jim Gabriel, dyrektor w architekturze Hanna Gabriel Wells; Kwiecień Gra, CEO i założycielka San Diego Fine Fine Society; Architekt krajobrazu Marian Marum, Partnerstwo z Marum Partnerstwo Architektura krajobrazu; Planner Brooke Peterson, Senior Associate w DCE Planning; Projektant wnętrz Michael Soriano, dyrektor ONAIROSDESIGN; i Deweloper Robert Watson, prezes nagród Solage Hotels & Resorts Project, otrzyma nagrodę Ceremonii i Cichej Aukcji O & O, która odbędzie się w czwartek, 27 października 2011 r.
w The Balboa Theatre, zwycięzcy 2008 Orchid for Historic Preservation, w centrum San Diego, Szczegóły wydarzenia i bilety będą dostępne już wkrótce!
[podobne: castorama oswiecim, stalobrex, mrówka rypin ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama oswiecim mrówka rypin stalobrex