Architektura i nowoczesne budownictwo – Recovery Park Urban Farming / Detroit Collaborative Design Center

Dzięki uprzejmości Detroit Collaborative Design Center RecoveryPark to wspólny wysiłek dzielnic, decydentów i projektantów, który obejmie miejskie rolnictwo, edukację, komercyjną i mieszkaniową w Detroit w stanie Michigan.
SHAR, Inc.
(Self Help Addiction Rehabilitation) połączyło siły z Detroit Collaborative Design Center (DCDC) na University of Detroit Mercy School of Architecture, aby stworzyć proces projektowania społeczności, aby opracować propozycje zagospodarowania terenu i spekulować na temat reanimowanego środowiska miejskiego może wyglądać.
Czytaj więcej po przerwie.
Przewodnią zasadą tych i dodatkowych projektów jest wizja odbudowy społeczności partnerskiej z myślą o samowystarczalności finansowej i środowiskowej.
Grupa zadaniowa ds.
Przywództwa składająca się z ponad 25 partnerów współpracujących z różnych dziedzin bierze udział w planowaniu związanym z programem RecoveryPark.
Przewiduje się, że zajmie się pięcioma zasadniczymi komponentami, które można poprawić w detroit: przestrzeń, pieniądze, kapitał ludzki, zrównoważony rozwój środowiskowy i gospodarczy.
Dzięki uprzejmości Detroit Collaborative Design Center Duże obszary wolnych gruntów zostaną przeznaczone na użytek środowiskowy i środowiskowy, taki jak rolnictwo i pozyskiwanie energii.
To pobudzi lokalną gospodarkę Detroit, zapewniając rolnictwo i.
Off the grid.
energia.
Tego typu inicjatywy będą prowadzone przez mieszkańców Detroit, tworząc więzy społeczne wokół programów RecoveryPark.
Koncepcja życia miejskiego zostanie poszerzona o rolnictwo miejskie, łącząc warunki wiejskie i miejskie w ramach RecoveryPark i tworząc okazję do dalszego rozwoju strategii zrównoważonego rozwoju w innych miastach.
Dzięki uprzejmości Detroit Collaborative Design Center
[hasła pokrewne: castorama głogów, cosinus skierniewice, kowala agrotechnika ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama głogów cosinus skierniewice kowala agrotechnika