Budownictwo wczoraj i dzis : modeLab Parametric Design Workshop

Studio Mode / modeLab ma przyjemność ogłosić nadchodzący warsztat modelarskiego Parametric Design Workshop w Nowym Jorku w weekend 20-21 sierpnia 2011.
W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie i powodzenie warsztatów z ubiegłego miesiąca modeLab przeprowadzi ostatnie parametryczne Zaprojektuj warsztat tego lata.
Warsztaty obejmą nowo opracowany program nauczania i serie wykładów wspomagających jako środek angażujący zarówno koncepcyjne, jak i techniczne dziedziny stosowanego projektowania parametrycznego.
Nacisk zostanie położony na przepływy pracy, które wykorzystują projektowanie oparte na ograniczeniach, techniki modelowania asocjacyjnego i czynniki wpływające na środowisko, aby odkryć nowe i pomysłowe rozwiązania projektowe dzięki zastosowaniu Grasshopper.
Rhino, w połączeniu z parametrycznym wtyczką do modelowania Grasshopper, oferuje możliwość poznania projektu parametrycznego i obliczeniowego o niespotykanej płynności.
Wykorzystując tę zdolność, zorganizowaliśmy ten warsztat wokół serii strategii projektowania architektonicznego wraz z treściami pomocniczymi w celu stworzenia szybkiego i produktywnego środowiska do nauki.
Jako część większej infrastruktury online, modeLab, ten zbiór strategii, primerów i narzędzi zapewnia uczestnikom warsztatów ciągłe wsparcie i wiedzę, z których można korzystać w przyszłości.
Frekwencja będzie ograniczona, aby zapewnić każdemu uczestnikowi maksymalny czas poświęcony na instruktorów.
Aby się zarejestrować lub uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
[patrz też: stalmex, castorama poznań murawa, kowala agrotechnika ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama poznań murawa kowala agrotechnika stalmex