Nowoczesna architektura : American Institute of Architects New York Chapter organizuje międzynarodową wymianę nagradzanych projektantów między Nowym Jorkiem a So Paulo

NPSP W zeszłym roku komitet ds.
Nowych praktyk Kapituły AIA w Nowym Jorku uznał siedem obiecujących i pionierskich nowych architektów i projektantów działających w Nowym Jorku.
zwycięzcy New Practices New York 2010.
W tym roku AIANY i Centrum Architektury są zachwycone, że wysyłają wystawę tych firm do S.o Paulo i witają w zamian wystawę nowych zwycięstw S.o Paulo.
Zwycięzcy z Nowego Jorku w 2010 roku będą mogli oglądać na Międzynarodowym Biennale Architektury w S.
O Paulo w Oscarowym Pawilonie OCA w Ibirapuera od listopada.
4 grudnia 2011 r.
I młode brazylijskie firmy zostaną zaprezentowane na wystawie 14 lipca w Centrum Architektury, 536 LaGuardia Place, w Nowym Jorku.
Wystawa będzie dostępna w Centrum Architektury do 10 września 2011 r.
Więcej informacji po przerwie.
Jestem bardzo podekscytowany możliwością zorganizowania tej wymiany międzynarodowej .
wyjaśniła przewodnicząca AIANY Margaret Castillo, AIA, LEED AP.
Biorąc pod uwagę rozwój gospodarczy Brazylii, wzrost liczby ludności oraz organizację Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich w 2016 r., Więcej buduje się w miastach brazylijskich niż gdziekolwiek indziej na świecie.
Jestem przekonany, że będziemy w stanie dowiedzieć się wiele o przyszłościowych modelach i modelach tych młodych firm.
KONKURS NOWYCH PRAKTYKÓW NOWY JORK Konkurs New Practices Nowy Jork 2010 wyłonił EASTON + COMBS, który zdobył najwyższe wyróżnienie w konkursie (http://www.eastoncombs.com/); Archipelagi (http://www.archipelagos.org/); LEONG LEONG (http://leong-leong.com/); MANIFOLD (http://mani-fold.com/); SOFTlab (http://www.softlabnyc.com/); SO-IL (http://so-il.org/); i Tacklebox (http://www.tacklebox-ny.com/).
Aby zakwalifikować się do konkursu, praktyki musiały być tworzone od 2004 roku i znajdować się w pięciu dzielnicach Nowego Jorku.
Jest to pierwszy rok, w którym konkurs New Practices został otwarty dla firm bez zarejestrowanego architekta, poszerzając pole startowe dla projektantów, projektantów architektury i młodych profesjonalistów, którzy stają się licencjonowanymi architektami.
Do konkursu zgłosiło się sześćdziesięciu pięciu rejestrujących, a wybitny zespół jurorów wyłonił zwycięzców konkursu w środę, 12 maja 2010 r.
Członkami jury byli: Toshiko Mori, FAIA, Lead Juror, Toshiko Mori Architect; Joe MacDonald, Assoc.
AIA, Urban A & O; William Menking, gazeta architekta; Guy Nordenson, Guy Nordenson and Associates; i Galia Solomonoff, AIA, Solomonoff Architecture Studio.
Rozdział AIA New York, liczący blisko 5000 członków, jest najstarszym i największym rozdziałem w krajowej organizacji liczącej 80 000 członków.
Dzięki tej historii Kapituła nadal wspiera i wspiera młode i wschodzące talenty.
Ta konkurencja nie tylko wspiera pojawiające się talenty, ale jest także ważnym krokiem dla wsparcia naszego działu dla małych firm w Nowym Jorku.
Wszystkie nasze zwycięskie firmy to firmy ściśle związane z projektami zarówno regionalnymi, jak i międzynarodowymi, demonstrującymi rolę architektury jako dynamicznego źródła globalnego handlu gospodarczego.
powiedział Marc Clemenceau Bailly, AIA, współprzewodniczący Komitetu Nowych Praktyk i były zwycięzca Nowych Zadań.
KONKURS SAO PAULO W Brazylii w konkursie uczestniczył Wydział Sao Paulo Instituto de Arquitetos do Brasil (BIA).
Podobnie jak w Nowym Jorku, brazylijskie powołanie i jury podkreśliły multidyscyplinarne podejście do praktyki architektonicznej.
Z dwudziestu jeden zgłoszeń złożonych jesienią 2010 r.
Wybrano siedem: Metro Arquitetos Associados, Vazio S / A Arquitetura e Urbanismo, Triptyque Arquitetura, 23 Graus Sul Arquitetura, Yuri Vital Architect, PAX.ARQ i Arkiz.
Zwycięzcy zostali wybrani przez jury wybitnych brazylijskich architektów i projektantów: Carlosa Motty, architekta; Isay Winfeld, architekt i projektant; Jo.
O Sette Whitaker Ferreira, doktor w dziedzinie krajobrazu i urbanistyki; José Armenio de Brito Cruz, wschodzącego architekta; Nádia Somekh, doktor urbanistyki i planowania rządowego; Ricard Itsuo Ohtake, architekt i kurator Fundacao Tomie Ohtake; Roberto Loeb, architekt i zrównoważony projektant.
To już trzecia edycja dwuletnich konkursów New Practices.
To także trzecia giełda.
Nowi zwycięzcy AIANY zostali wystawieni w Londynie (2007) i San Francisco (2009), a te miasta przywieźli swoje prace do Nowego Jorku.
WYSTAWA NA WIDOK W S.
O Paulo: listopada.
4 grudnia 2011 r..
Pawilon OCA, Park Ibirapuera, S.
O Paulo Wystawa New Practices New York 2010 została zaprojektowana przez LEVENBETTS.
Wystawa będzie częścią 9.
Międzynarodowego Biennale Architektury w Sao Paulo i zostanie zainstalowana w ikonicznym Pawilonie OCA Niemeyera z lat 50.
XX wieku.
Zwycięzcy z Nowego Jorku wyruszą do S.o Paulo na otwarcie.
W Nowym Jorku: 14 lipca.
10 września 2011 r..
Centre for Architecture, 536 LaGuardia Place, Nowy Jork Wystawa New Practices S.
O Paulo została zaprojektowana przez Easton + Combs.
Wystawa będzie zawierała.
New Practices Newspaper.
[więcej w: stalmex, castorama głogów, kowala agrotechnika ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama głogów kowala agrotechnika stalmex